13. ročník fotbalového turnaje O Kudúkův pohár

Náš skautský fotbalový turnaj O Kudúkův pohár je pořádán většinou každoročně v červenci nebo v srpnu pro všechny skauty, rovery, oldskauty, ale i všechny příznivce skautingu z okolí. Charakterizuje ho sportovní atmosféra, ale i večerní prázdninové posezení u ohně se špekáčky. Nechybí vyhlášení vítězů, při kterém můžete dostat nějaké ty trofeje.

Hraje se na jednom nebo na dvou hřištích u klubovny 3. oddílu v Hylvátech U Tří mostů.

Fotbalový turnaj o Kudúkův pohár se pořádá od roku 2008 vždy o putovní pohár, na kterém jsou napsáni všichni jeho vítězové. Ti si pak pohár nechávají doma až do dalšího turnaje, kde ho předají opět vítězům. Dále můžete vyhrát medaile za první, druhé, nebo třetí místo, či ocenění za nejlepšího střelce a diplomy.

Pravidla

Týmy se losují podle fotbalových dovedností po čtyřech hráčích, poté se spolu týmy utkají každý s každým, častokrát dvoukolově. Hraje se podle obecných pravidel, avšak pro upřesnění a zamezení hádkám jsou dodatky a veškerá pravidla vždy vyvěšena na místě.

Zub – mkarlos{zavináč}email.cz, 704 465 334