3. oddíl: Noční výprava na Andrlák 26. 12. 2012

Na sv. Štěpána se nás navečer u Medryka sešlo 10 lidí (Sid, Čvachtal, Pája, Mici, Marťan, Benny, Felix, Pigi a Amígo a Péťou). Z dětí tedy přišel pouze Sid. Nenechali jsme si ale zkazit výpravu ani mírným deštíkem, který nás doprovázel při výšlapu na Andrlák. Na vrcholu jsme také vystoupali na rozhlednu a pozorovali potemnělou krajinu s osvětlenými městy. Zima a vítr nás však brzy zahnaly do chaty Hvězda, kde jsme si dali něco k pití či jídlu. Stihli jsme si zahrát i pár karetních her. Po sestupu k „Zabitýmu“ jsme sešli do lomu, kde společnými silami zaplál malý oheň, na kterém se již brzy opékaly naše buřty. Okolo Andrláku a po hřebenu ke Kozlovci, kudy jsme šli, nějaký sníh trochu byl, ale ne mnoho a cesta byla zledovatělá, a tak se nám nešlo moc dobře. Cestou jsme měli pár náletů a na Kozlovci také finální rachejtle. Stačilo už tedy jen sejít dolů ke klubovně a rozejít se domů. Celkově jsme moc her nehráli, právě z důvodu malé – ne-li mizerné – účasti dětí či rodičů, a tak doufáme na příští rok v její zlepšení.